Fitness kurzy

Názory na kurzy

Fitness kurz očima studenta

Místa konání

Ostatní

Bodystyling


Rychlá navigace
info o kurzu lektoři termíny cena učebny
Bodystyling

Bodystyling slouží k zpevňování a formování postavy za pomocí intenzivního tréninku soustředěného na formování svalů po celém těle. Zaměřit se jde samozřejmě pouze na problémové partie stehen, hýždí a břišních svalů. Bodystyling je kombinací posilování a aerobiku, který slouží k zahřátí celého těla.

Výhodou bodystylingu je nejen jeho věková flexibilita, ale je vhodná i pro jedince s různou kondicí. Bodystyling je mimo jiné výborná forma odreagování.

Bodystyling není o učení se složitých choreografií, ale o správném používání posilovacího náčiní a o správném režimu. Profesionálové z oboru doporučují si dát před a po cvičení malou svačinku, cvičit dvakrát až třikrát týdně, a díky tomu dosáhnete krásné, zpevněné postavy.


Mezinárodní akreditace fitness kurzu
Akreditace dai masérského kurzu Akreditace ies masérského kurzu Díky vysoké úrovni fitness kurzu, je certifikát označen doložkou mezinárodních certifikačních autorit. Prošli jsme náročným auditem a tento fitness kurz byl ohodnocen Ratingem jako kvalitní.

Každý půlrok vyhrajte JAGUÁRA
masérské kurzy S každou přihláškou na fitness kurz v Dexter Academy máte větší možnost vyhrát nejlepší masážní stůl JAGUAR v hodnotě 10 000 Kč. Více zde Soutěž

Certifikáty v 15 jazycích
masérské kurzy Certifikát o absolvování fitness kurzu můžete získat v několika jazycích (An.,Sp.,Ne.,Ru.,It...). Prestižní škola Dexter Academy má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po kurzu, vždy vám vyjde vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner


PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:
Zavřít Nyní se nedovoláte, na telefonu jsme v pracovních dnech od 9 do 17 hod.